Plusy stosowania kulek gejszy

Kiedy słyszymy “kulki gejszy” w naszej wyobraźni rodzi się obraz erotycznego gadżetu służącego do zadowalania kobiet. Ich nazwa pochodzi od atrybutów kojarzonych z japońskimi gejszami. Kulki te znajdują jednak także zastosowanie w urologii i ginekologii. Są dostępne zarówno w kilku rodzajach, jak i wielu wzorach i kolorach. Na rynku dostępne są kulki gejszy przeznaczone dla mężczyzn. 

Czym są kulki gejszy?

Kulki gejszy nazywane są również kulkami waginalnymi, a nawet kulkami miłości. Są gadżetem erotycznym, dzięki któremu kobiety mogą ćwiczyć mięśnie Kegla. Cała konstrukcja polega na połączeniu ze sobą kulek trwałym sznureczkiem. średnica kulek wynosi około 3,5 - 4 cm. 

Zastanawiasz się na czym polega fenomen tego ponadczasowego gadżetu? Dzięki kulkom mięśnie dna miednicy są utrzymane w doskonałej kondycji. Jest to bardzo ważne ze względu na to, że z upływem lat mięśnie Kegla stają się coraz słabsze. Kulki gejszy będą idealnym remedium na kobiece problemy związane z nietrzymaniem moczu, dlatego też są one polecane przez lekarzy urologów i ginekologów. Istnieją zatem dwa ważne powody, dlaczego warto stosować kulki gejszy, a mianowicie: pierwszy - poprawiają jakość życia seksualnego, po drugie - pozwalają zadbać o własne zdrowie intymne. 

Jaki jest odpowiedni moment na noszenie kulek gejszy?

Kulki gejszy ćwiczą mięśnie dna miednicy, które pełnią ważne funkcje w naszym organizmie - stanowią podparcie dla całego narządu rodnego i trzewi oraz stabilizują kręgosłup. W momencie, gdy mięśnie te ulegają osłabieniu, pojawia się problem z trzymaniem moczu. Taki problem może pojawiać się podczas wysiłku fizycznego lub ataku śmiechu. Można temu zjawisku zapobiec używając kulek gejszy. 

Systematyczne stosowanie tego gadżetu zapobiega wypadaniu macicy (schorzenie występujące u kobiet po ciąży mnogiej). Kulki gejszy okażą się pomocne w czasie trwania połogu, gdyż ułatwiają i przyspieszają odzyskanie sprawności mięśni Kegla, a jednocześnie uelastyczniają pochwę, dzięki czemu kobieta może cieszyć się komfortowo podczas stosunku. 

Kulki gejszy to także propozycja stanowiąca urozmaicenie życia seksualnego poprzez wzmocnienie doznań cielesnych. Powstały przecież w IV wieku i stosowane były przez gejsze w celu zwiększenia satysfakcji z seksu.

Plusy stosowania kulek gejszy

Jak prawidłowo ćwiczyć z kulkami gejszy?

Panie, które dopiero co rozpoczynają swoją przygodę z kulkami gejszy, powinny zastosować pojedyncze kulki. Z kolei panie bardziej doświadczone w tej kwestii mogą używać kulek podwójnych. 

Aby rozpocząć ćwiczenia, należy kulki umieścić w pochwie, podobnie jak tampon. Jedna z kulek powinna przylegać do szyjki macicy, a druga powinna być przytrzymywana przez mięśnie pochwy. Kwestią indywidualną natomiast jest głębokość na jaką wprowadzamy kulki gejszy. Należy je umieścić tak, by czuć się wygodnie i komfortowo. Jeśli zależy nam na ćwiczeniach mięśni Kegla, najlepiej zakładać kulki w ciągu dnia i nosić je w czasie codziennych czynności. Ważne jest jednak, by cały czas się poruszać, gdyż gadżet ten działa tylko w momencie ruchu. To, jak długo będziemy nosić kulki gejszy zależy od nas. Zaleca się jednak, aby całkowity czas ćwiczeń nie przekraczał 3 godzin dziennie. Treningi powinny być wykonywane systematycznie.

Na co zwrócić uwagę przed zakupem kulek gejszy?

Decydując się na zakup kulek gejszy należy zastanowić się do czego będziemy je używać. Jeśli chcemy stosować je do wykonywania ćwiczeń mięśni Kegla, warto zaopatrzyć się w kulki biofeedbackowe, ze względu na ich masę i budowę. Jeśli z kolei myślimy o użyciu ich w czasie erotycznych zabaw, możemy wybrać kulki silikonowe, wibrujące lub progresywne. Na stronie sklepu plumbum.com.pl znajdziesz kulki gejszy najwyższej jakości. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo - produkty wykonane są z silikonu posiadającego certyfikat FDA. Kulki gejszy są przyjazne ciału i łatwe w utrzymaniu czystości.