Zakup pompy przemysłowej to poważna inwestycja, dlatego warto postawić na urządzenia ze sprawdzonego źródła. W przypadku pomp DEPA, które są szeroko stosowane w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, paliwowym czy chemicznym, warto skorzystać z oferty GAA Lobex, firmy z Jarosławia, która jest oficjalnym przedstawicielem marki. Jak zakup pompy DEPA wygląda w praktyce?

Zakup pompy DEPA

Znalezienie godnego zaufania sprzedawcy w przypadku różnego rodzaju urządzeń przemysłowych nie jest proste. Tym bardziej, jeśli potrzebujemy nie tylko samego urządzenia, ale także fachowego doradztwa w kwestii dobrania najkorzystniejszego rozwiązania. W tym przypadku oferta firmy GAA Lobex, która jest dystrybutorem pomp i mieszadeł przemysłowych od cenionych i znanych producentów, takich jak np. CIRCOR, Varisco, Düchting czy DEPA (marka należąca obecnie do CRANE), odznacza się nie tylko bogatym asortymentem, ale także niezwykle kompleksowym podejściem do klienta.

Przede wszystkim firma oferuje profesjonalne doradztwo w oparciu o wskazane zastosowanie pompy, którą chce zakupić klient. W ten sposób inżynierowie zatrudnieni w GAA Lobex pomagają wybrać takie rozwiązanie dla danej aplikacji, które będzie najbardziej wydajne. Na uwagę zasługuje także fakt, że przedsiębiorstwo posiada rozsiane po całej Polsce biura regionalne, które pozwalają na świadczenie usług w szybki i efektywny sposób. Więcej informacji o lokalizacji biur i kontakcie z przedstawicielami regionalnymi, można znaleźć na stronie internetowej firmy.

Co z montażem i serwisem?

Pompy DEPA od GAA Lobex – oficjalnego przedstawiciela handlowego marki!

Montaż i serwis to kolejne niezwykle istotne kwestie w przypadku wszelkiego rodzaju aplikacji przemysłowych. I w tym przypadku GAA Lobex nie pozostawia swoich klientów bez pomocy. Na życzenie firma może zamontować zakupioną pompę. Co ważne, prowadzi ona również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Dlatego też decydując się na zakup pompy z tego źródła, można liczyć na wieloletnie wsparcie serwisowe. W przypadku serwisu pogwarancyjnego jest on oczywiście odpłatny, ale zaznaczyć tutaj trzeba, że firma posiada własne magazyny, a szerokie kontakty zagraniczne pozwalają jej na szybkie dostarczenie potrzebnych części zamiennych, oferowanych często w bardzo atrakcyjnych cenach.

Oferta DEPA w GAA-Lobex

W ofercie GAA Lobex obejmującej pompy DEPA znajdziemy bogaty asortyment, na który składają się pompy membranowe, takie jak:

  • Seria DP – pompy proszkowe metalowe.
  • Seria DB – wysokociśnieniowe pompy ze stali nierdzewnej.
  • Seria L – pompy ze stali nierdzewnej dedykowane dla przemysłu spożywczego (z certyfikatem EHEDG Aseptic Lane).
  • Seria P – pompy z tworzyw sztucznych.
  • Seria M – pompy metalowe odlewane.
  • Seria M (typ DH-FA) – pompy aluminiowe nowej generacji.

Firma oprócz pomp oferuje również wyposażenie dodatkowe do pomp DEPA, takie jak np. zawory płynnego rozruchu pompy, zewnętrzne powietrzne zawory sterujące DEPA AirSave System, czy membrany zespolone. Warto zatem zapoznać się z asortymentem GAA Lobex i w razie pytań skontaktować z przedstawicielami firmy.