Gabinet psychiatryczny Wrocław - psychiatra Janusz Dolewka
Gabinet psychiatryczny Wrocław - psychiatra Janusz Dolewka
ul. Jagodzińska 41a, 52-129 Wrocław        tel: 604 493 826
Home kwalifikacje O Praktyce Zakres terapii Kontakt
Kwalifikacje

Jestem lekarzem psychiatrą, absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej, którą ukończyłem w 2001r. Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując w oddziałach psychiatrycznych w następujących szpitalach: im. Babińskiego w Łodzi, w Stroniu Śląskim, w Wałbrzychu, oraz przez kilka lat we Wrocławiu w Oddziale Psychiatrycznym i Leczenia Stresu Bojowego 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego. Przyjmuję w poradniach zdrowia psychicznego we Wrocławiu i w Świdnicy.

Posiadam również uprawnienia do orzekania stopnia niepełnosprawności dla powiatowych jednostek pomocy rodzinie. Ponadto w praktyce zawodowej udzielałem pomocy w centrum kryzysowym osobom w nagłych, trudnych psychologicznie sytuacjach. Wykonywałem badania osób starających się o pozwolenie na posiadanie, użytkowanie broni palnej czy pracy z materiałami wybuchowymi.

Zajmowałem się osobami upośledzonymi umysłowo - podopiecznymi domu pomocy społecznej.

Począwszy od 2008 roku, prowadzę prywatną praktykę specjalistyczną we Wrocławiu. Systematycznie podnoszę swoją wiedzę zawodową w toku ciągłej praktyki, poprzez śledzenie aktualnego piśmiennictwa oraz uczestnictwo w szeregu konferencji naukowych i szkoleń specjalistycznych.

O mnie

Jestem lekarzem psychiatrą, absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej, którą ukończyłem w 2001r. Doświadczenie zawodowe jako lekarz psychiatra, zdobywałem pracując w oddziałach psychiatrycznych w następujących szpitalach: im. Babińskiego w Łodzi, w Stroniu Śląskim, w Wałbrzychu, oraz przez kilka lat we Wrocławiu w Oddziale Psychiatrycznym i Leczenia Stresu Bojowego 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego. Przyjmuję w poradniach zdrowia psychicznego we Wrocławiu i w Świdnicy. Mój prywatny gabinet psychiatryczny we Wrocławiu powstał na bazie wieloletnich doświadczeń, a także chęci pomocy Ludziom. Jako lekarz psychiatra pomagam w wielu schorzeniach, które stanowią dyskomfort w codziennym życiu.

W ramach praktyki zajmuję się terapią i leczeniem
m.in. chorób i zaburzeń psychicznych:
na tle organicznym (otępień, upośledzeń umysłowych, in.)
psychoz (schizofrenii, zaburzeń urojeniowych, in.)
zaburzeń nastroju (depresji, manii, in.)
zaburzeń lękowych i nerwicowych
zaburzeń snu i odżywiania
uzależnień
Prowadzę też badania osób ubiegających się o pozwolenie na posiadanie broni, orzekam o stopniu niepełnosprawności i inne.
Praktyka prywatna:
Gabinet psychiatryczny
Janusz Dolewka
Gabinet psychiatryczny 52-129 Wrocław ul. Jagodzińska 41a
52-129 Wrocław
ul. Jagodzińska 41a
dane kontaktowe - psychiatra Jagodno, Brochów
604 493 826
Wykonanie strony WWW - Devilart